Zasady zakupu

Zamówienie

1.Minimalna wartość zamówienia  jest określona dla zaproszeń ślubnych, winietek, zawieszek, podziękowań dla gości i wynosi  10 sztuk z jednego rodzaju z jednakową treścią.

Pozostałe produkty z innych kategorii  nie posiadają określonej ilości minimalnej.

2. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po uzgodnieniu specyfikacji towaru przez Zamawiającego ze Sklepem oraz po ostatecznej akceptacji całego zamówienia.

Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po dokonaniu przez Zamawiającego akceptacji całego zamówienia i dokonaniu płatności za zakupiony towar na wskazany rachunek bankowy Sklepu.

2. Termin płatności za zamówiony towary wynosi 7 dni.

W przypadku produktów wymagających indywidualnej oferty, tj. zaproszeń, kartek i przedmiotów personalizowanych termin płatności wynosi 7 dni od dnia ostatecznego zaakceptowania zamówienia i poinformowania  sprzedającego przez Zamawiającego o ostatecznej wersji zakupionych przedmiotów.

III Realizacja

1.Firma działa jako sklep internetowy. Realizacja zamówienia rozpoczyna się od wpłaty przez kupującego  za zakupiony towar. 

Dane do przelewu:

Numer konta: 74 1020 3408 0000 4802 0453 9227

Dane firmy:

Koralik

Marta Szczepańska

ul. Podchorążych 69 F 

94-234 Łódź

tel. 512250718  ( od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 9.30-15.30)

email biuro@koralik.com.pl

2. Po dokonaniu zakupu drogą elektroniczną na podany adres mailowy przesyłamy formularz do wypełnienia.  Formularz jest dostosowany do kategorii w jakiej został zakupiony przedmiot.

W przypadku produktów z kategorii nie wymagających indywidualnych zmian w formularzu podajemy numer produktu i ilość.

3.Projekty graficzne.

Na podstawie otrzymanych informacji przygotowujemy  projekt graficzny.  Przesyłamy go w ciągu 2-3 dni roboczych po wpłacie za zakupy. Przesyłamy projekt graficzny zaproszenia ślubnego z jedną wersją tekstu. W cenie wykonujemy obróbkę jednego zdjęcia do jednego wzoru. Każde kolejne przesłane to dodatkowa opłata 15 zł.  Prosimy o sprawdzenie projektu i tekstu, gdyż po zaakceptowaniu do druku nie wprowadzamy poprawek. Sklep nie ingeruje w informacje podane przez Zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawia błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych podanego tekstu.

4.Czas realizacji

W przypadku produktów nie wymagających projektu graficznego realizacja to 5 dni roboczych.

Produkty z kategorii zaproszeń to od 7 do 14 dni roboczych rozpoczętych od momentu zaakceptowania projektu i wpłaty ( w zależności od tego co było ostatnie)

W przypadku niemożliwości realizacji zamówienie w powyższym terminie z przyczyn niezależnych, Sklep poinformuje o tym Zamawiającego wraz z podaniem nowego terminu realizacji zamówienia.

5. Ceny towarów podane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają należny podatek VAT. Na życzenie Sklep wystawi na rzecz Zamawiającego fakturę VAT, o ile Zamawiający poda wszystkie niezbędne dane do sporządzenia faktury VAT.

IV Wysyłka

Prosimy o zamawianie w odpowiednim czasie , pamiętając o tym, że oprócz terminu realizacji jest również czas dostarczenia przesyłki.  Przesyłki wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku. Do kosztów przesyłki doliczony jest koszt pakowania i opakowania. Nie ponosimy odpowiedzialności za terminowość dostarczania paczek. W przypadku, jeżeli przesyłka ma zostać wysłana za granice Polski prosimy o kontakt  celem uzgodnienia jej koszów.

Przesyłki wysyłamy za pomocą poczty polskiej i firm kurierskich. Całe zamówienie złożone na jedno nazwisko wysyłane jest jedną paczką kupujący pokrywa koszt jednej wysyłki niezależnie od ilości zamawianych przedmiotów.

Cennik dostawy

……………….

V Zakup próbek z działu ślub i wesele

Możliwość zakupu  próbki produktów spośród dostępnych w dziale zaproszeń ślubnych.
Próbki są płatne według cennika zamieszczonego przy poszczególnych modelach. Tekst i czcionka zaproszenia przesyłany losowo.
Próbki są wysyłane pocztą polską, wysyłka próbki kosztuje 8 zł- przesyłka listem polec